De charme van een Alpijns bergchalet met het comfort van een viersterrenhotel. Die zeldzame combinatie vind je in de Auberge de la Maison, een gezellig berghotel met zicht op de Mont Blanc. Heerlijk ontbijten op een fraai terras, ontspannen in een verwarmd zwembad (deels in open lucht), genieten van de heerlijke lokale en Italiaanse keuken, je krijgt het allemaal. In Courmayeur neem je de ‘Skyway Monte Bianco’, een lift naar het Dak van Europa.
Het hotel is open tot 11/04 en daarna vanaf ± 10/06 tot 02/11.
33
Vroegste check-in vanaf 15u. Ten laatste uitchecken om 12u.
Vanaf €350.
De gezellige kamers hebben tv, telefoon, wifi, safe, minibar, verwarming, parket, terras of balkon en bad + wc (3 kamers voor rolstoelgebruikers met douche), bidet, haardroger en slippers.
'Dames Anglaises' met hydromassagebad en een ruim balkon met zicht op de Mont Blanc.
Verwarmd zwembad, deels in openlucht, met hydromassage en prachtig zicht op de Mont Blanc, en deels overdekt; gratis ligzetels en badlakens.
Wellness center 'Maison d'Eau' (± 200m²) met o.a. gratis sauna en hammam; behandelingen mits suppl. Gratis kleine fitness. Mountainbikes mits suppl. Tennis en golf (9 holes) op ± 3km (mits supplement). Langlauf in Val Ferret (± 3km). Alpineski in het skigebied van Courmayeur (± 2.624m) met ± 24 pistes (lift op ± 300m van het hotel).
Casual chic.
Ontbijtbuffet. Het restaurant serveert, 's middags en 's avonds, lekkere Italiaanse en regionale gerechten op basis van verse producten; 3-gangenmenu's à la carte vanaf ± €48(excl. dranken). Bij goed weer worden de maaltijden bediend op het terras met prachtig zicht op de Mont Blanc. De hele dag door biedt 'Bar Lo Chalet' een kleine kaart aan met o.a. salades, desserts en vers fruit.
In het bergdorpje Entrèves, met spectaculair uitzicht op de Mont Blanc. Courmayeur, met zijn winkels, bars en restaurants, ligt op ± 2km; gratis shuttlebus van het hotel. Op ± 300m kunt u de kabellift van Val Vény nemen naar het skigebied van Courmayeur. Op ± 250m ligt de 'Skyway Mont Blanc', een panoramische kabellift die u in ± 1 uur naar Chamonix brengt (enkel in de zomer).
Luchthavens: Genève (± 97km), Turijn (± 130km).
Gratis transfer op geregelde tijdstippen naar Courmayeur.
Er is gratis parking aan het hotel. Oplaadpalen beschikbaar.
Kleinschalig en sfeervol berghotel met prachtig zicht op de Mont Blanc, op een boogscheut van het geanimeerde Courmayeur.