De Costa de Lisboa staat bekend om zijn elegante badplaatsen en mooie baaien. Een schril contrast met de ongerepte natuurpracht in het wondermooie binnenland van de Alentejo-streek. Tijdens deze beleefreis proef je van beide.
Jouw tocht begint met een vleugje luxe in Sintra, een stadje met unieke paleizen, ruïnes en weelderige tuinen (Unesco-werelderfgoed). En Estoril en Cascais verleiden je met hun fijnzandstranden en prachtige villa’s.
Daarna trek je naar de ongerepte Alentejo. Onderweg bezoek je ommuurde stadjes vol kronkelende steegjes, stralend witte huisjes en middeleeuwse paleizen. Geniet van adembenemende panorama’s en unieke zonsondergangen. Van Romeinse ruïnes in een schitterend groen decor, en een indrukwekkend natuurreservaat van meer dan 23.000 ha.
Afhalen van uw huurauto op de luchthaven en naar Costa de Lisboa. In Cascais verblijft u 2 nachten in een hotel naar keuze. Kennismaking met deze elegante badplaats.
Langs de mooie kustlijn, via Cabo da Roca en Praia do Guincho, naar Sintra, 600 jaar lang de favoriete residentie van Portugese vorsten, adel en bourgeoisie, nu Unesco-Werelderfgoed. Estoril en Cascais zijn 2 befaamde en levendige badplaatsen met fijnzandstranden en prachtige villa's.
Vertrek naar Évora of omgeving, waar u 3 nachten verblijft in een Caractèrehotel naar keuze. Vanuit de schitterende Quinta do Barrocal is het slechts ± 5km tot Monsaraz, een mooi vestigingdorp op een hoge rots met een prachtig uitzicht en een unieke zonsondergang.
Beslist een van de mooiste steden van Portugal: een ommuurd stadje met kronkelende Moorse steegjes met bogen, stralend witte huizen met terrassen en bloemen, paleizen uit de middeleeuwen en de renaissance, en een bijzonder gezellige sfeer.
Kennismaking met de ongerepte natuur van de Alentejo én met historische stadjes: Redondo, bekend om zijn rode wijn en typische aardewerk, Vila Viçosa, waar hertogen en koningen vaak vertoefden, en Elvas, op enkele kilometers van de Spaanse grens, met zijn stadsmuur en aquaduct. Terug via Estremoz, tussen de marmergroeven en een stadsmuur in de bouwstijl van Vauban, naar Évoramonte, mooi gelegen op een heuvel.
Vertrek naar Santiago do Cacém, waar u 2 nachten verblijft in het Santiago Hotel Cooking & Nature of richting Grândola in het Sobreiras Alentejo Country Hotel. Eerste kennismaking met Santiago do Cacém, gekend om zijn Romeinse ruïnes van Miróbriga, in een schitterend groene omgeving.
Hier draait alles rond zout, kurk en rijst. De zoutpannen en rijstvelden omringd door bossen met kurkeiken zijn nog altijd zichtbaar. Het Reserva Natural do Estuário do Sado is een indrukwekkend natuurreservaat van meer dan 23.000 ha.
Inlevering van uw huurwagen op de luchthaven van Lissabon en terugvlucht naar Brussel. OF verlenging in een van onze hotels in Lissabon.
Wij regelen alles voor je, van a tot z. Zo kan jij zorgeloos genieten van je vakantie vanaf het eerste moment.
Met het vliegtuig op vakantie, het is de meest comfortabele manier om van reizen. Wij helpen je met plezier met het vinden en boeken van je vluchten.
Een goede reisverzekering is een belangrijk. Wij bieden jou de beste reisverzekering vanaf dat je reserveert tot je terug bent.