In het noorden van Corsica kijkt de Genuese citadel van Calvi nog steeds vol trots uit over de deinende golven van de Middellandse Zee. Vanuit dit moderne luxehotel heb je een uniek uitzicht op de zee en het bijzondere bouwwerk. Alle kamers zijn ruim en mooi ingericht. Ze liggen verspreid over vier gebouwen in een mooie tuin, elk met eigen balkon of terras. De creatieve, zuiders geïnspireerde keuken met dagverse en lokale ingrediënten is, net zoals de professionele maar vriendelijke service, een extra troef.
Pasgetrouwden worden verwelkomd met lekkere champagne in hun kamer bij aankomst en krijgen een kamerupgrade wanneer dit beschikbaar is.
Dit hotel is geopend van half april tot half oktober.
Er zijn 48 kamers.
Je kan inchecken vanaf 15 uur. Uitchecken kan je ten laatste om 11 uur.
Vanaf 370 euro
Alle kamers zijn ruim en modern ingericht. Ze liggen verspreid over 4 gebouwen, die elk op 50 à 100 meter van het hoofdgebouw liggen in een mooie tuin. Ze hebben allemaal een balkon of terras.
In de Luxe Kamer Zeezicht (45 m²) heb je een prachtig zicht op het blauwe water, zowel vanaf het balkon als vanuit de privétuin. Kies voor een groot kingsize bed of twee eenpersoonsbedden. De badkamer heeft een ligbad en een douche, en er is een afzonderlijk toilet aanwezig.
Neem een verfrissende duik in 1 van de 4 verwarmde openluchtzwembaden (geopend van april tot oktober).
Kom volledig tot rust in het wellnesscenter met overdekt zwembad, hammam en fitness. Hier kan je ook een massage of verzorging boeken. Daarnaast is er een petanquebaan, kan je gaan tennissen (gratis rackets en ballen te leen) of meedoen aan yoga, pilates en aquabiking.
Wil je het water op? Het hotel verhuurt privé-jachten. In de directe omgeving kan je paardrijden, duiken, zeilen, waterskiën, raften of een jeep of quad huren. Ook zijn er verschillende leuke uitstappen mogelijk, zoals naar de voormalige hoofdstad Corte of de prachtige Balagne-streek. Bovendien wandel je vanuit het hotel zo naar mooie routes, waaronder die naar de kapel van Notre-Dame de la Serra.
Vanop het terras heb je een prachtig uitzicht op de zee.
De dress code is casual chic.
's Morgens geniet je van een zeer verzorgd en uitgebreid ontbijtbuffet, bij mooi weer op het terras. Restaurant 'La Table by La Villa' verrast je met een creatieve, mediterrane keuken, bereid met dagverse en lokale ingrediënten. Ook hier kan je bij goed weer een tafeltje kiezen op het terras, dat je een uniek uitzicht geeft over de Baai van Calvi. In ‘Le Pool Bar’ kan je genieten van een lichte lunch en snacks op het terras aan het zwembad.
Rustig gelegen, tegen de heuvels van Calvi, aan de noord-westkust van Corsica, met uniek zicht op de citadel van Calvi. Het centrum van Calvi, de citadel en het strand bevinden zich op 2 kilometer. L’Ile Rousse ligt op 24 kilometer, Saint-Florent op 68 kilometer, Bastia op 95 kilometer en Ajaccio op 165 kilometer.
De luchthaven van Calvi ligt op 7 kilometer, de luchthaven van Bastia op 95 kilometer en die van Ajaccio op 165 kilometer.
Een transfer van de luchthaven van Calvi naar het hotel kost 35 euro per traject. Dit kan je ter plaatse betalen.
Er is een gratis parking met laadpalen aan het hotel.
Modern luxehotel met als grootste troeven de uitstekende keuken en het prachtig zicht op zee en op de citadel van Calvi. Klasse en stijl in een bijzonder kader met een professionele en vriendelijke service. Een van de tophotels in Corsica! Vroeg reserveren noodzakelijk!