Midden in een fraaie tuin, aan de monding van de rivier l’Odet en met zicht op de zee en een idyllische haven. Qua romantische ligging kunnen weinig hotels tippen aan de Villa Tri Men. De 16 kamers (in het hoofdgebouw) en 3 cottages (in de tuin) zijn lumineus, sober en elegant. Het restaurant ‘Les Trois Rochers’ dankt een Michelinster aan zijn lokaal geïnspireerde keuken. De perfecte plek om de mooie Bretoense regio Le Finistère te verkennen!
Fles champagne op de kamer voor pasgetrouwden. Huisgemaakt aperitief in de bar op de avond van aankomst voor alle Caractèreklanten.
Dit hotel is geopend tot 30 oktober.
19
Vroegste check-in om 15u. Ten laatste uitchecken om 12u.
Prijs vanaf €250.
De kamers zijn smaakvol en lumineus ingericht in marinesfeer en bieden parket, dubbele beglazing, verwarming, telefoon, tv, espressomachine, gratis wifi en safe en badkamer met bad of douche + wc en haardroger.
Naast de 16 kamers van het hotel zijn er 3 cottages op het terrein: privacy midden in de natuur. Ze hebben allemaal een eigen terras om buiten optimaal te genieten samen met het gezin.
Strandliefhebbers kunnen naar het publiek zandstrand op ± 400m.
In Bénodet (± 5km) met suppl.: tennis, golf, zeilen, surfen, kajak, diepzeeduiken, paardrijden, fietsen, thalassotherapie, casino... overzet op ± 250m (enkel in juli en augustus). Tal van excursiemogelijkheden in de Finistère, een van de mooiste regio's van Bretagne.
Vis is koning: de chef onthult de geheimen van een smakelijke en creatieve keuken op basis van zorgvuldig geselecteerde lokale producten met de nadruk op de culinaire schatten van de zee.
s' Morgens geniet je van een verzorgd ontbijtbuffet, bij mooi weer op het terras met prachtig zicht op zee. Het restaurant (1* Michelin) biedt 3 verschillende menu's met de nadruk op visgerechten. Je tafel op voorhand reserveren is noodzakelijk. Het uitstekende restaurant 'Le Bistrot du Bac' (± 150m van het hotel) is alle dagen open, 's middags en 's avonds.
Villa Tri Men is schitterend gelegen aan zee middenin een 4.500m² grote tuin en aan een idyllisch haventje met restaurantjes. Bénodet, met zijn Thalassocenter, ligt op ± 5km, Quimper op ± 18km, Concarneau op ± 27km en Pont-Aven, bekend van Gauguin, op ± 30km. La Pointe du Raz, het uiterste westpunt van Frankrijk, waar u het spektakel van de Atlantische Oceaan op zijn best kunt observeren, ligt op ± 65km. Klein zandstrand op ± 400m, groot strand van Combrit op ± 1,5km.
Er is een gratis parking met laadpalen beschikbaar.
Schitterend gelegen hotel, uniek in Bretagne, een romantisch adres dat zich onderscheidt door zijn elegante soberheid en zijn idyllische ligging. Een aanrader!