In dit hotel snuif je de geschiedenis op. Zeven generaties lang zwaaide de bekende Vista Alegre-familie hier de plak. Hun beroemde porseleinfabriek uit de 19de eeuw werd omgebouwd tot een stijlvol hotel dat zijn verleden eer aandoet. Daarnaast omvat Vista Alegre ook een paleis, een kapel (nationaal monument), een theater en een museum. Het hotel ligt aan de rivier op amper 3 km van de zee en 8 km van de lagunestad Aveiro, ook wel het Venetië van Portugal genoemd. Gratis toegang tot de spa.
VIP-behandeling voor pasgetrouwden
Dit hotel is het hele jaar geopend.
162
Vroegste check-in vanaf 16u. Ten laatste uitchecken om 12u.
Prijs vanaf €174
Het hotel staat symbool voor de geschiedenis, kunst en cultuur van de centrale regio van Portugal: Vista Alegre.
NIEUWE VLEUGEL & VISTA ALEGRE FOUNDER'S PALACE:
Met moderne, minimalistische en evenwichtige kenmerken, groeit het Montebelo Vista Alegre Ílhavo Hotel rond het Nova Ala-gebouw, waar de receptie, het Vista Alegre Restaurant en de bars, evenals de wellnessruimte met het overdekte zwembad en Spa Vista Alegre zijn gevestigd.
Op elke verdieping van de kamers in het hotel Ala Nova [Nieuwe Vleugel] wordt het productieproces van porseleinen stukken getoond: op de eerste verdieping zijn er elementen die zinspelen op de Mallen van de stukken, de tweede verdieping toont de Witte Stukken en de derde verdieping is geïnspireerd door Gedecoreerde Stukken, deze inspiratie wordt overgenomen in de decoratie van de gemeenschappelijke ruimtes en kamers, in de borden en in de hal van de kamers.
Het evenwicht tussen het oude en het moderne, het leidende principe in het hele project, wordt bereikt door een cornucopiatrap die de Ala Nova [Nieuwe Vleugel] verbindt met het Palácio Residência dos Fundadores da Vista Alegre [Paleis van de Stichters van Vista Alegre], een eeuwenoud gebouw dat zijn oorspronkelijke ontwerp heeft behouden. Het Palácio heeft tien kamers met een unieke architectuur en decoratie.
PAINTERS PALACE:
Het Palácio dos Mestres Pintores [Meesterschilderspaleis] heeft 13 kamers en ligt naast het Palácio Residência dos Fundadores da Vista Alegre [Oprichterspaleis van Vista Alegre] en de kapel Nossa Senhora da Penha de França, ooit het huis van de eerste schilder van Vista Alegre, de Fransman Victor Rousseau.
De inrichting is geïnspireerd op fauna en flora, met stukken van Vista Alegre die exclusief voor deze ruimte zijn ontworpen. Alle kamers hebben een eigen thema en zijn verschillend van elkaar, en genieten van een intiemere sfeer, doordat ze onafhankelijk zijn van het Ala Nova-gebouw van het hotel.
BAIRRO VISTA ALEGRE
In de huizen waar de arbeiders van de Vista Alegre-fabriek woonden, is nu een nieuw concept van accommodatie ontstaan in het Montebelo Vista Alegre Ílhavo Hotel, de Bairro Vista Alegre [de arbeiderswijk van Vista Alegre].
Als onderdeel van het project om de volledige fabrieksruimte van dit eeuwenoude porseleinmerk te recupereren, bieden de nieuwe appartementen met één tot vier slaapkamers, studio's en deluxe kamers een nieuwe accommodatie-ervaring, als aanvulling op de traditionele kamertypes. Deze nieuwe accommodatieconcepten, die helemaal klaar zijn om u te verwelkomen, zijn perfect voor gezinnen, lange verblijven en iedereen die waarde hecht aan autonomie en privacy, met toegang tot alle diensten die het hotel biedt.
Painters' palace
Openlucht zwembad (± 20m x 8m, het hele jaar open, afhankelijk van de weersomstandigheden) met barservice (open van ± 01/06 t/m ± 31/08) met ligzetels en parasols.
Spa met overdekt zwembad (± 17m x 3m), sauna, hamam, jacuzzi en fitness. Mits suppl.: massages en behandelingen. Bezoek aan het Vista Alegre-museum. De lagune van Aveiro is zeker een bezoek waard!
Uitgebreid en verzorgd ontbijtbuffet (warm en koud), bij mooi weer op het terras. Het restaurant serveert een grote verscheidenheid aan regionale, nationale en internationale gerechten
luchthaven: Porto ± 94km
luchthaven Porto-hotel: €150/traject, ter plaatse te betalen
Gratis privé parking
hotel van de beroemde gelijknamige porseleinfabriek met een stijlvolle inrichting en een ideale ligging t.o.v. de zee en het centrum van de lagunestad Aveiro: ideaal voor mooie en boeiende uitstappen!